O nas

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku związanymi z gospodarką wodną świadczymy usługi projektowe z branży budownictwa lądowego – mieszkaniowego i przemysłowego oraz z budownictwa hydrotechnicznego, inżynierii wodnej oraz melioracji, jak również usługi związanych z obsługą inwestycji budowlanych związanych z powyższymi gałęziami budownictwa.

W ramach świadczonych usług pracownia podejmuje się wykonania zleceń zarówno dla organów administracji publicznej  rządowej i samorządowej, jak i dla firm i przedsiębiorstw oraz indywidualnych klientów.

W ramach Naszej działalności oferujemy projektowanie i obsługę inwestycji budownictwa wodnego, melioracyjnych, hydrotechnicznych i ochrony środowiska. Znając specyfikę branży do każdego klienta i każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje rzetelność i wysoką staranność przyjętych rozwiązań. Utrzymujemy współpracę zewnętrzną z wieloma projektantami wszystkich branż, a także z geodetami, geologami i pracowniami środowiskowymi, co pozwala nam zapewnić kompleksowość świadczonych usług. W szczególnych przypadkach korzystamy z usług pracowników naukowych. Zarówno praktykę i doświadczenie, jak ciągłe doszkalanie się i podążanie za nowoczesnymi standardami przedkładamy na jak najlepszą jakość oferowanych usług.  Posiadamy bardzo dobrą znajomość struktur urzędowych, wymogów formalnych i procedur urzędowych związanych z uzgadnianiem opracowań projektowych i uzyskiwaniem wymaganych prawem decyzji i pozwoleń, co pozwala nam realnie oszacować terminy realizacji opracowań.

Mamy nadzieję, że będą Państwo mieli okazję do zweryfikowania i potwierdzenia naszego profesjonalizmu i kompetencji.