Aktualności

24sty

Życzenia Noworoczne na 2013 r.

Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich Naszych klientów, partnerów biznesowych, podwykonawców oraz wszystkich naszych przyjaciół.

Czytaj dalej

01sie

Nowa siedziba firmy.

Informujemy, że od 01.08.2012r. w związku z rozwojem działalności firma mieści się w nowej siedzibie, ale w tym samym budynku biurowym. Biuro zostało przeniesione do pomieszczeń w suterenie. Wejście znajduje się od prawego szczytu budynku, schodkami w dół – przez bramę wjazdową warsztatów samochodowych. Zapraszamy.

Czytaj dalej

04kwi

Życzenia wielkanocne 2012.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim współpracownikom naszej firmy składamy najlepsze życzenia pomyślności, szczęścia, radości a w trakcie świątecznych dni rodzinnej atmosfery.

Czytaj dalej

21mar

21 marca – Światowy Dzień Leśnika i Światowy Dzień Lasu

Z okazji Światowego Dnia Leśnika i Światowego Dnia Lasu wszystkim naszym współpracownikom z zaprzyjaźnionych Nadleśnictw życzymy

Czytaj dalej

02lut

Światowy Dzień Mokradeł

Dziś Światowy Dzień Mokradeł znany również jako Światowy Dzień Obszarów Wodno-Błotnych, Światowy Dzień Terenów Podmokłych, czy też Międzynarodowy Dzień Mokradeł, (ang. World Wetland Day).

Czytaj dalej

01sty

Życzenia noworoczne 2012.

Najlepsze życzenia noworoczne, dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym przesyła wraz z podziękowaniami za współpracę – Piotr Baliński.

Czytaj dalej